Kariérový koučink

Radujte se z práce, která vás baví a naplňuje! Nemáte takovou? Zkuste kariérový koučink.

 

Kariérový koučink se zaměřuje na váš profesní život. Pomáhá řešit změny a výzvy, které vás či vaše blízké potkávají během pracovního života. Nabízí zároveň nový pohled na vaše schopnosti a jejich využití bez ohledu na věk či vzdělání. Kariérový koučink je v ČR poměrně novým oborem a my patříme mezi první z firem, které se kariérnímu poradenství věnují. Zabýváme se nejen vaším pracovním životem, ale také tím, jak jej sladit s rodinou a plněním vašich snů. Náš tým je proškolen řadou mezinárodních odborníků a je držitelem několika ocenění. Cena jedné hodiny koučinku je pro soukromé osoby 900 Kč. Objednejte se!

Kdy se na nás obrátit
  • když hledáte práci
  • když se rozhodujete o změně zaměstnání, ale nevíte, jakým směrem se vydat
  • když se obáváte syndromu vyhoření anebo jej zažíváte
  • když potřebujete objevit vaše silné stránky a umět je použít
  • když řešíte, jak skloubit práci a rodinu
Pomůžeme vám
  • upravit životopis a motivační dopis
  • připravit se na výběrové řízení včetně assessment centra
  • nachystat se na náročné vyjednávání s vedením či kolegy
  • vybrat střední nebo vysokou školu pro vás či vaše dítě
  • s dalšími tématy, která přinášíte
Kdo je vaše kariérová koučka

Kariérového kouče/koučku si můžete zvolit a oslovit na základě vlastního rozhodnutí. Stačí kliknout na profil níže. Objednat se můžete také prostřednictvím online formuláře zde

Reference

Děkuji Vám za vše, co pro kariérové poradenství děláte, a přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší další práci!

Lenka Malinová

Asociace vysokoškolských poradců
Asociace vysokoškolských poradců
Díky konzultacím s Helenou mám solidní přehled o tom, co umím, kam směřuji a jak uplatnit své vzdělání a zkušenosti při hledání práce. To mi pomáhá neztrácet naději ani v této obtížné době.

Olga P.

Spolupráce s Helenou pro mě byla efektivní a velice inspirativní. Daly jsme dohromady nejenom mé odborné znalosti a zkušenosti, ale i představy ohledně budoucího zaměstnání. Nyní vím, jak se prodat na trhu práce.

Klára T.

Nejčastější otázky
Jaká je cena

Cena jedné hodiny kariérového koučinku je pro soukromé osoby 900 Kč. Pro klienty z řad firem a organizací je cena 1800 Kč.

Jak kariérový koučink probíhá

Na prvním setkání si ujasníte, jaká jsou vaše očekávání, váš cíl a podmínky spolupráce. Kouč je vaším partnerem v dialogu, klade otázky, zjišťuje souvislosti, nabízí odlišné náhledy na vaši situaci a také svou profesionální zkušenost. Je vaším průvodcem, který vás směřuje k nalezení vlastního řešení. Volí metody práce podle vašich potřeb a zájmu. Využívá kreativní techniky, stejně jako analytické nástroje.

Kolik setkání je potřeba

Počet setkání určujete vy. Délka jedné konzultace je zpravidla 1,5–2 h, průměrný počet setkání je zpravidla kolem 2–5.

Co když budu chtít domluvenou schůzku zrušit?

V případě, že se nemůžete dostavit na smluvenou schůzku, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Při pozdějším zrušení schůzky účtuje EKS cenu dvouhodinové konzultace.

Mám potíže s kolegou na pracovišti. Spadá tento problém do kariérového poradenství?

Hlavním tématem, na které se zaměřujeme, je vaše seberealizace. Tedy co a jak dělat, abych v tom byl šťastný. A to se netýká pouze výběru povolání, ale také nejrůznějších situací, které nás v práci potkávají. Jak řešit konflikty s podřízenými či se šéfem? Jak to všechno sladit? Jak si umět říct o vyšší plat? Jak říci ne kolegovi, který mě zatěžuje svými úkoly? A co moje životní a osobní vize? Jak plánovat a jak si stanovovat životní cíle? Co dělat, abych jich dosáhl? A jak se vůbec rozhodovat? Tato a mnohá další témata řeší kariérový koučink a poradenství. Pokud si nejste jistí svým tématem, zavolejte některé z našich kariérových kouček. Rádi vám poradíme.

Mohu přijít se svým dítětem?

Kariérový koučink nabízíme také dětem, které se rozhodují, kam na školu, a mladým lidem, kteří přemýšlejí, kam směřovat svou kariéru. Pokud jste rodiče, můžete je k nám doprovodit a krátce s námi pohovořit. Při setkání s malými a mladými klienty jsme ale raději sami. Dáváme jim tak příležitost se zcela nezávisle zamyslet nad svými silnými stránkami, touhami, ale také obavami a případnými bariérami, které hrají při rozhodování o budoucnosti roli.

Můžeme si objednat kariérový koučink do firmy?

Ano, nabízíme individuální kariérový koučink v rámci rozvoje zaměstnanců či podpory při jejich odchodu (tzv. outplacement) a stejně tak i skupinové kariérové poradenství pro týmy. Společně umíme vytvořit rozvojové a podpůrné prostředí, kde se každý dozví, v čem vyniká a jak své silné stránky uplatnit lépe. Pro zakázky na míru, prosím, kontaktujte Martina Petráše link.

Chci se objednat na konzultaci

Zaujala vás naše nabídka? Chcete se o ní dozvědět více nebo si rovnou domluvit schůzku? Dejte nám o tom vědět, ozveme se vám.