Kurzy soft skills pro každého

Hledáte kurz, který bude praktický, a ještě k tomu si ho užijete? Vyberte si z naší nabídky kurzů měkkých dovedností.

Proč EKS?
  • jsme vzdělávací organizace s patnáctiletou praxí
  • jako jedni z mála vsázíme na vlastní lektorský tým – díky tomu vám můžeme trvale zaručit tu nejvyšší kvalitu
  • učíme formou zážitkového vzdělávání – vše si na místě vyzkoušíte a výuka vás bude bavit
Umíme vám pomoci, když:
  • potřebujete zlepšit své prezentační dovednosti
  • chcete umět efektivně komunikovat a zdravě se prosadit
  • potřebujete dosáhnout svého při jednání v konfliktních situacích
  • jste ve stresu a nestíháte

Reference

Kurz osobního rozvoje byl pro mě skvělým zážitkem, moc děkuji celému týmu. Poznala jsem své silné stránky, což mi přidalo sílu a sebedůvěru.

Julie I.

Díky kurzům jsem si uvědomila, že se díky plánování dá najít čas na různé věci i na mateřské.

účastnice kurzu

InBáze, o.s.
InBáze, o.s.
Na kurzu se mi nejvíce líbila možnost vyzkoušet si nové poznatky sama na sobě, přístup lektorky a připravené materiály. Velkým přínosem byly skvělé rady k time managementu.

účastnice kurzu

Baby office
Baby office
Kurz byl pro mě velice přínosný, jelikož jsem začala využívat informace a metody z kurzu ihned v praxi. Objevila jsem, jak neplýtvat časem a díky plánování zvládat i více věcí.

účastnice kurzu

InBáze, o.s.
InBáze, o.s.
Uvědomila jsem si, že je potřeba mít pevně stanovené cíle a ujasněné priority.

účastnice kurzu

CzechGlobe
CzechGlobe
Kurz mi pomohl uvědomit si, že se musím soustředit na své priority a na nich pracovat, abych to byla já, kdo řídí svůj život.

účastnice kurzu

Národní kontaktní centrum
Národní kontaktní centrum

Nejčastější otázky

Jak kurzy probíhají?

Kurzy jsou kombinací teorie s praxí. Vše, co se v kurzu probírá, si sami na místě vyzkoušíte. A pokud o to stojíte, získáte i zpětnou vazbu na to, jak vám to jde.

Jaká je kapacita kurzů?

Maximální kapacita kurzu je 12 osob. Je to proto, aby byl dostatek prostoru pro nácvik, zpětnou vazbu a také diskuzi a sdílení mezi účastníky a účastnicemi kurzů. Lektor či lektorka se v takto velké skupině může v rámci možností věnovat každému i individuálně.

Co si z kurzu odnesu?

Kurzy jsou zaměřeny do praxe. Odnesete si proto praktické tipy a rady, „jak na to“. Rovněž dostanete pracovní materiály a info listy. Absolventi a absolventky také získají certifikát o účasti.

Kde se kurzy konají?

Kurzy probíhají v školicí místnosti EKS. Ta je vybavena širokou paletou lektorských pomůcek, včetně interaktivní dotykové tabule. Školicí místnost se nachází v prostorách EKS na adrese Polská 40, Praha 2 – je tedy dobře dostupná jak metrem, tramvají, tak i vlakem či autobusem.

Jak se můžu přihlásit?

Na kurzy se nejsnáze přihlásíte přes naše webové stránky. U každého kurzu, který si vyberete, můžete vyplnit jednoduchý formulář. Vaše registrace bude vzápětí potvrzena z kanceláře EKS spolu s doprovodnými informacemi, týkajícími se vámi vybraného kurzu.

Dostanu na kurzu občerstvení?

V ceně kurzovného je drobné občerstvení, tedy káva, voda, čaj, ovoce a sušenky. V rámci kurzu je hodinová obědová pauza. V rozmezí 5 minut pěší chůze od lektorské místnosti najdete bohatý výběr restaurací i rychlých občerstvení, včetně farmářských trhů na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Chci poradit s výběrem kurzu

Nevíte jaký kurz nebo školení zvolit? Napište nám a my vám rádi pomůžeme s jeho výběrem nebo ho připravíme přesně dle vašich požadavků.