Chcete letos Vánoce pojmout jinak? Bingo!

Pátek, Listopad 26, 2021
Jana Zbořilová a Emily Appeltová
Vánoce tu máme už přesně za 4 týdny, ale naše dětské nadšení není nikde k nalezení. Jak je to možné? Vánoce vidíme všude už od půlky října a jen nám to připomíná, že ještě stále nemáme doma naklizeno, vánoční dárky se ještě musí pořídit a do toho ani nevíme, zda se budeme mít příležitost sejít s celou naší rodinou. Chtělo by to změnu? Bingo!

Každé dítě se vždy těší na 1. prosince, aby už mohlo otevřít první okénko adventního kalendáře a začít tak odpočítávat sladké dny do Štědrého dne. Toto potěšení chceme poskytnout letos i vám, dospělým! Ale protože adventní kalendář jsme pro vás chystali loni, letos jsme přišli s něčím novým a hlavně s VÝHROU!

Proč byste s námi měli hrát? Je to prosté. Odreagujete se od vánočního shonu a všech nových zákazů a opatření, získáte příležitost lépe poznat sami sebe a dostanete možnost vyhrát individuální konzultaci s jedním z lektorů EKS, anebo jednodenní kurz zdarma!

Od 1. prosince budeme na naší Instagramovou stránku přidávat každý den do příběhu zábavné a seberozvojové úkoly. Vždy když úkol splníte, zaškrtnete si jedno políčko v herním poli binga. Jakmile budete mít zaškrtnutých 5 políček v řádku či sloupci, máte BINGO a díky tomu se můžete zařadit do slosování.

Tak co, také se těšíte tak, jako my?

 

26. 12. 2021 vylosujeme tři z vás, kterým se podaří získat BINGO, a ti si budou moci vybrat ze dvou možných výher:

Hodinová kariérová konzultace s jedním z našich lektorů

Jednodenní kurz z naší nabídky*

Pravidla Adventního BINGA:

  • Vytiskněte si nebo si stáhněte hrací kartu binga, abyste si mohli zaškrtávat splněná políčka.
  • Od 1. do 25. prosince pro vás budeme mít každý den jeden úkol spojený se symbolem. Pokud úkol splníte, zaškrtněte vybraný symbol, POUZE JEDEN za jeden splněný úkol. Další den určíme jiný symbol. Vaším cílem je splnit (zaškrtnout) 5 symbolů v řadě. V ten moment máte BINGO!
  • Vybíráte z 11 symbolů v hracím poli (sněhulák, dárek, domeček, sněhulák, hvězda…).
  • Plnění každého úkolu sdílejte ve “stories/příběhu” na Instagramu a nezapomeňte nás označit @ekskurzy !
    Tím se zapojíte do hry.
  • Abychom viděli, že se účastníte, je potřeba, abyste měli veřejný (“public”) profil. Pokud profil nemáte, anebo ho nechcete mít veřejný, pošlete nám do zpráv na IG screenshot, že/jak jste úkol splnili (nebo jeho obsah). Takto můžeme společně sledovat, jak si každý z nás užívá plnění úkolů a můžeme se tak inspirovat/ motivovat navzájem.
  • V momentě, kdy dosáhnete BINGO (5 zaškrtnutých políček v jedné řadě či sloupci), vyfoťte své zaškrtané hrací pole a pošlete nám to. Tímto se zařazujete do slosování o hlavní cenu.

Hrajeme od 1.12. do 25.12. Výsledky vyhlásíme 26.12.2021!

Užijte si hru a přípravu na Vánoce!

 

Karta adventního binga zde