Informace k aktuální situaci

Pátek, Září 11, 2020
Martin Petráš
V souvislosti s aktuální situací, způsobené epidemií COVID-19 a navazujícími vládnimi opatřeními, zveřejňujeme informace ohledně naší podzimní výuky.

Veškeré podzimní kurzy chystáme dle plánu. Epidemii způsobenou virem Covid-19 však bereme vážně, a tak v rámci naší výuky zavádíme několik opatření. Ta bude probíhat ve speciálním režimu, abychom ochránili všechny naše studenty i lektory/ky. Všechny kurzy budou probíhat v místnostech s dostatečnou kapacitou, které se dají větrat, a všechny účastníky prosíme o nošení roušek. Lektor/ka bude používat obličejový štít, aby byla co nejméně narušena srozumitelnost výuky, a štíty máme připravené také pro naše klienty pro větší komfort. Samozřejmostí jsou dezinfekční gely u vstupu na lekci. Pokud se necítíte dobře nebo máte teplotu, poprosíme Vás, abyste zvážili svou účast na kurzu.

 

Registrovaní účastníci budou o všech případných dalších úpravách samozřejmě vždy včas informováni e-mailem. Máte-li však jakýkoliv dotaz ohledně konkrétní lekce, obracejte se prosím na kolegyni Kateřinu Vanerovou (katerina.vanerova@ekskurzy.cz). Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás!