LETOS OBDARUJME SEBE

Úterý, Listopad 29, 2022
Klára Palkosková
V našich končinách se Vánoce pojí takřka neodmyslitelně s dárky. Ani u nás v týmu EKS to není jinak. Rádi je dostáváme, ale ještě raději je dáváme. Připravili jsme proto jeden takový dárek pro vás všechny. Tentokrát v podobě adventního kalendáře, který má za úkol jediné: Přimět vás k tomu, abyste na Vánoce nezapomněli na toho nejdůležitějšího člověka – na sebe!

EKS Adventní kalendář 2022 ke stažení

 

Vánoce, Vánoce přicházejí…

První adventní neděle je za námi! Věnujte letos dárek sobě. Ne nadarmo se říká, že kdo o sebe dobře pečuje, ten zvládá péči o druhé daleko účinněji. Vztah k sobě je zkrátka důležitý a na jeho základě utváříme všechny další vztahy v životě. Zkuste si najít během předvánočního shonu čas, který bude jen váš. Pokud se o sebe budete starat, vše ostatní vám pak půjde mnohem snáz.

 

Od nás pro vás

Náš adventní kalendář vám ukáže, jak na to. Přichystali jsme si pro vás jednu otázku nebo menší úkol na každý den. Jeho následování však nemusí být nutně striktní. Přijměte ho jako recept na spokojenější prosinec, který můžete upravit dle svého. Najdete si každý den večer čas, abyste se nad zadáním zamysleli? Skvělé! Podíváte se na něj při zapalování adventních svíček? Nic není špatně.

 

Budujme odolnost

Většinu úkolů a otázek, které jsme v adventním kalendáři použili, můžete najít v naší nejnovější publikaci Životem s lehkostí. Pokud máte chuť na sobě pracovat, můžete si ji stáhnout zdarma a pustit se do toho. Kniha je plná praktických tipů a zároveň je interaktivní. Bude tak záležet na vás, jak bude po přečtení vypadat.

 

Nezapomeňte, že to, co krmíte pozorností, ve vás žije. Zkuste oživit to, co vám přináší radost. Zaměřte se spíše na to, na co se těšíte a co si můžete užít, než na to, co všechno ještě musíte zajistit pro dokonalé svátky.

 

Přejeme vám pohodový adventní čas plný radostných okamžiků.