Připravujeme novou publikaci pro kariérové poradce

Pátek, Září 14, 2018
Lenka Němcová
Zabývali jste se někdy otázkou, co vám pomáhá v práci kariérového poradce? Během rozhovorů s našimi kolegyněmi a kolegy na toto téma jsme zjistili, že důležité jsou pro ně jednak odborné znalosti a dovednosti, které pomáhají při práci s klienty, a pak také pocit spokojenosti v práci. Jak toho všeho ale dosáhnout?

My jsme se těmito potřebami inspirovali a připravujeme pro vás novou publikaci, kde najdete praktické tipy, jak pracovat s klienty, ale také, jak pracovat se sebou samým. Protože věříme, že nejdůležitější nástroj kariérového poradenství je poradce samotný.

 

V naší nové publikaci se budete moci blíže seznámit s některými klíčovými poradenskými principy a díky praktickým aktivitám, které jsme do knihy zařadili, si budete moci vyzkoušet, jak je uplatnit ve své vlastní praxi. V knize pracujeme s pohádkovými příběhy. Pekařka Tereza, pěstitel dýní nebo kat Jindřich jsou jedni z mnoha, kteří vás uvedou do jednotlivých témat. Chtěli jsme, abyste si jako čtenáři mohli odpočinout od klasických tipů „jak na to“, a také abyste si mohli zkusit nahlídnout svou profesi z jiné perspektivy.

 

A jaká témata jsou věnována poradcům samotným? Zatím prozradíme, že nebude chybět slaďování pracovního a osobního života nebo prevence stresu. Těšíme se, až vám budeme moci představit celou knihu, kterou vypustíme do světa na naší konferenci v listopadu. Sledujte nejnovější informace k jejímu vydání na našem webu a sociálních sítích!