Podcast Nauč se

Máme za sebou více než 20 let zkušeností s rozvojem jednotlivců i celých týmů. Proto jsme se rozhodli je rozšířit zase o kus dál prostřednictvím podcastu. Jak napovídá jeho název, v každé epizodě vás naučíme něco nového. Ať už hledáte práci nebo osobní růst, máte firmu nebo pracujete jako živnostník, hledáte školu pro sebe nebo svého potomka – v Nauč se si každý najde to svoje!

 
Epizody podcastu: 

Nauč se ... Myslet jako vizionář

Pouze ten, kdo je o krok napřed, má šanci na úspěch. V prvním díle našeho podcastu Helena Košťálová vyvrací toto dogmatické tvrzení. Kdo tedy bude v budoucnu úspěšný na trhu práce? Do jaké míry nás ovlivňuje talent a co se dá dohnat motivací? A jaké dovednosti jsou pro inovátory typické? Nekonečné možnosti světa práce jsou fascinující. Nauč se v něm zorientovat!

Nauč se ... dodat životopisu šmrnc

Taky patříte k těm lidem, kteří k tvorbě životopisu přistupují s nechutí? Hodiny nad ním sedíte a v hlavě se vám točí jediná myšlenka: co tam jako psát? Zjistěte, jak na CV nahlížejí HR specialisté a co je v životopise skutečně důležité. Zaměřit se na délku, font písma nebo vybrat co nejlepší fotografii? Rozepisovat se, nebo se snažit být maximálně stručný? Náš lektor a kouč Martin Petráš vás naučí, jak vytvořit osobitý životopis, kterému nikdo neodolá.