Školení na míru pro organizace

Pomáháme organizacím a firmám nastavovat efektivní systém řízení a rozvíjet lidské zdroje. Vyberte si z naší nabídky služeb!

 

Rádi pro vás také připravíme jakýkoliv kurz z oblasti měkkých dovedností, a to ve variantách prezenčně či online. Níže najdete naši nabídku nejčastějších školení, která realizujeme. Kontaktujte nás!

Proč EKS?
 • mezi naše spokojené klienty patří například Institut pro plánování a rozvoj hl. m. Prahy, Sociologický ústav Akademie věd či Dům zahraničních služeb při MŠMT
 • máme vlastní poradenský a lektorský tým zaměřený na zážitkové a zkušenostní učení i vlastní kouče a koučky
 • jsme držiteli Národní ceny kariérového poradenství a jako jedni z mála v ČR i certifikátu švýcarského kariérového modelu CH-Q v oblasti mapování kompetencí a plánování profesní a vzdělávací kariéry II. stupně
 • jsme rovněž hodnotiteli a realizátory assessment a development center
Umíme vám pomoci, když:
 • nabíráte zaměstnance a chcete se dostat kandidátům opravdu pod povrch
 • potřebujete nastavit systém hledání a rozvoje talentů
 • zavádíte flexibilní systém práce, sdílení pracovních úvazků či práci z domova
 • komunikace na pracovišti nefunguje, narážíte na bariéry a nedorozumění
 • váš tým nedodržuje termíny a neplní úkoly tak, jak by měl
 • vaše porady jsou zdlouhavé a nemají konkrétní výstupy
 • v rámci organizace nebo školy poskytujete kariérové poradenství/koučink a chcete vědět, jak to dělat lépe

Reference

Po celou dobu realizace byl přístup celého týmu EKS velmi profesionální a věřím, že se nám společně podařilo naplnit očekávání kariérových poradců na našich základních školách.

Petr Rejnek

Jihočeská hospodářská komora
Na školení Stress Managementu jsme nejvíce ocenili možnost vyzkoušet si techniky, které kdykoliv během dne mohou pomoci odbourat stres a zkoncentrovat se např. před důležitou schůzkou. Zároveň jsme rádi využili prostor pro sdílení s kolegy o tom, co nás stresuje, co nám pomáhá, jak si můžeme pomoci navzájem. V běžném provozu na to není čas.

Kamila Němcová

Raiffeisenbank, a. s.
Již potřetí jsme na základě vynikajících zkušeností a ohlasů účastníků oslovili ke spolupráci právě EKS. Tématem bylo tentokrát „Vedení poradenského rozhovoru“ a ohlas pedagogů byl opět kladný. Velmi oceňuji erudici a odborné znalosti lektorů a lektorek.

Jaroslav Štercl

Městská část Praha 6
Kurz CH-Q jsem pořídila svým podřízeným, zaměstnancům poradny. Zpočátku jsem měla obavy, školení jsem se zúčastnila spolu s nimi, ale nakonec to bylo to nejlepší rozhodnutí. Metoda CH-Q předčila má očekávání. Velmi si cením přístupu lektorek i jejich profesionalitu.

Mgr. Blahoslava Pekařová

PPP Ústeckého kraje, Teplice
Pedagogicko-psychologická poradna Ústeckého kraje a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, Teplice
S kvalitou kurzu týkající se výběru lidí do týmu jsem byla velmi spokojená. Ráda bych kurz zopakovala i pro další skupinu zaměstnanců.

Lenka P.

SUZ Ministerstva vnitra
SUZ Ministerstva vnitra
Kurz kariérové vzdělávání pro školy mi pomohl si lépe uvědomit úlohu kariérového poradce.

Ing. Lucie Voltrová

Krajský úřad HK
Krajský úřad HK
Díky kurzu kariérového vzdělávání pro školy jsem se naučila nové metody a aktivity pro práci s žáky.

Jaromíra Nováková

Krajský úřad HK
Krajský úřad HK
Kurz aktivního naslouchání mi pomohl k lepšímu porozumění a pochopení našich klientů.

Barbora Černohorská

Aperio, z. s.
Aperio, z. s.
Díky kurzu aktivního naslouchání jsem si uvědomila, jak je důležité umět naslouchat druhým a zároveň se naučila, jak správně formulovat otázky.

Miroslava Kramná

Aperio, z. s.
Aperio, z. s.
Workshop zaměřený na aktivity ve výuce češtiny pro cizince shledávám jako velmi přínosný díky několika inspirativním a novým aktivitám využitelných v praxi.

Mgr. Miroslav Kašpárek

CZECH LANGUAGE TRAINING
Czech Language Training
Děkuji za úžasný seminář plný aktivních metod týkající se kariérového poradenství a zajímavých informací z této oblasti.

Katarína Krahulová

Liga lidských práv
Liga lidských práv
Kurz zaměřený na projektové řízení mě naučil, jak si lépe nastavit cíle projektu.

Bc. Jitka Modlitbová

MPSV
MPSV
EKS se právem pyšní národní cenou v kariérovém poradenství získanou za vynikající realizaci tréninkových assessment center.

PhDr. Alice Müllerová

Inbáze, o.s.
Inbáze, o.s.
Děkuji EKS za velmi přínosný kurz na míru a kvalitní organizaci assessment centra pro naše klienty.

Michaela Čapková

GLE, o.p.s.
GLE, o.p.s.
Velmi děkuji za realizaci Assessment centra a budu se těšit na další spolupráci.

Mgr. Petra E. Votočková

Dům zahraniční spolupráce
Dům zahraniční spolupráce
S EKS spolupracujeme dva roky. Pomohli nám nastavit nový systém výběru zaměstnanců a proškolili ty, kdo mají v naší organizaci výběr na starost. Díky tomu se podařilo systematizovat práci jednotlivých oddělení a do jejich vedení vybírat osoby, které kromě odborných dovedností dokáží vést a motivovat pestrý a náročný tým. Na EKS oceňujeme systematičnost, bohaté zkušenosti a snahu nalézt vždy řešení na míru našim potřebám.

Monika McGarrell Klimentová

Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy
Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy
Díky kurzu stress management už konečně umím zacházet se svým stresem. Zároveň jsem si uvědomila, jak mě stresové situace dokázaly vnitřně posílit.

Miroslava Kramná

APERIO, Z. S.
Aperio, z. s.
Kurz jak zvládat stres a mít víc prostoru na seberealizaci, mě naučil zjistit opravdovou příčinu vzniku stresu a jak s ním bojovat.

Bohumila Víková

APERIO, z. s.
Aperio, z. s.
Kurz využití obrázkových karet a fotografií v kariérovém poradenství mi pomohl s nasměrováním, kde začít s klienty, a naučil mě dívat se na věci jinak. Teď vím, jak zařadit hravost do kariérového poradenství.

Sociální pracovnice

OPU ministerstva vnitra
OPU ministerstva vnitra
Vhled do poradenské problematiky a ukázky praktického výcviku, jež nám byly poskytnuty, nám otevřely cestu k našim dalším poradenským aktivitám.

Lukáš Vlček

KCV Plzeň
Workshop nenásilné komunikace mi pomohl zlepšit komunikační dovednosti. Uvědomění si svých nedostatků a předností.

účastnice kurzu

VŠCHT
VŠCHT
Díky kurzu time managementu jsem si uvědomila, že se pomocí plánování dá najít čas na různé věci i na mateřské.

účastnice kurzu

InBáze, o.s.
InBáze, o.s.
Kurz time managementu mi pomohl uvědomit si, že se musím soustředit na své priority a na nich pracovat, abych to byla já, kdo řídí svůj život.

účastnice kurzu

Národní kontaktní centrum
Národní kontaktní centrum
NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY
Jak pracujeme a co vám můžeme nabídnout?

Využíváme kombinaci individuálních i skupinových konzultací, facilitovaných pracovních skupin a školení formou seminářů či workshopů. Rovněž nabízíme koučink.

Jak probíhá takové školení?

Školení připravujeme na míru, podle vašich potřeb. Kombinujeme teorii s praxí a vše si rovnou sami na místě vyzkoušíte. Klademe důraz na sdílení znalostí a zkušeností v rámci skupiny (tzv. peer to peer). Je to dobrá příležitost vidět, jaké talenty a know-how se ve vašem týmu skrývají!

Kde se školení a konzultace konají?

Workshopy, ale i konzultace a koučink mohou probíhat jak ve vašich prostorách, tak i v školicí místnosti EKS. Ta je vybavena širokou paletou lektorských pomůcek. Školicí místnost se nachází v prostorách EKS na adrese Bubenská 113/47, Praha 7, nedaleko holešovického Výstaviště – je tedy dobře dostupná jak metrem, tramvají, tak i vlakem.

Jak si můžu službu objednat?

Pokud máte zájem o některou z nabízených služeb či aktivit, obraťte se na obchodního manažera Martina Petráše, email: martin.petras@ekskurzy.cz, tel: 774454902

Chci poradit s výběrem kurzu

Nevíte jaký kurz nebo školení zvolit? Napište nám a my vám rádi pomůžeme s jeho výběrem nebo ho připravíme přesně dle vašich požadavků.