Career coaching

Career coaching

Get a job you are going to enjoy! Can´t find it? Try career coaching.

 

Career coaching and guidance focuses mainly on your professional life . It helps overcome the changes and challenges that you or your loved ones face in different phases of the life cycle . Are you not sure where to go to school? Career coaching can be used when choosing secondary school or university. It also offers a new perspective on your strengths and skills and their applicability , regardless of your age or education. We can talk not only about your work-life, future career and how you follow your dreams, but also about how to reconcile it with your family. We can help your children to prepare well for this journey. Coaching is also suitable for professionals (teachers, coaches, counsellors, psychotherapists) who want to devote themselves to the field of career counselling. We were one of the first companies to provide career counselling in the Czech Republic, our team is trained by a number of international experts and we have won several awards.

We can provide all individual counselling online , using Skype or other applications according to your needs. The price of one hour of coaching is 900 CZK for private individuals. Professionals and clients from companies and organizations pay twice this amount.

 

When to contact us
 • You are looking for a job and you cannot succeed
 • You would like to change the job, but you don't know which way to go
 • You or your child are deciding where to go to secondary school or college
 • You are afraid of the burnout syndrome or you are experiencing it
 • You need to discover your strengths and be able to use them
 • You want to start coaching yourself, or you need supervision
We will help you
 • Find out which job is the perfect match for you
 • Edit CV and cover letter
 • Find out what your strengths are
 • Prepare for an interview or assessment center
 • Choose secondary school or college for you or your child
 • Start your own career in job counselling
Who is your career coach?

You can choose and contact a career coach based on your own decision. Just click on the profile below. You can also order via the online form hereI want to book a consultation Are you interested in our offer? Do you want to know more or make an appointment? Let us know, we'll get back to you.

Jaká je cena

Cena jedné hodiny kariérového koučinku je pro soukromé osoby 900 Kč. Pro profesionály a klienty z řad firem a organizací je cena 1800 Kč.

Jak kariérový koučink probíhá

Na prvním setkání si ujasníte, jaká jsou vaše očekávání, váš cíl a podmínky spolupráce. Kouč je vaším partnerem v dialogu, klade otázky, zjišťuje souvislosti, nabízí odlišné náhledy na vaši situaci a také svou profesionální zkušenost. Je vaším průvodcem, který vás směřuje k nalezení vlastního řešení. Volí metody práce podle vašich potřeb a zájmu. Využívá kreativní techniky, stejně jako analytické nástroje.

Kolik setkání je potřeba

Počet setkání určujete vy. Délka jedné konzultace je zpravidla 1,5–2 h, průměrný počet setkání je zpravidla kolem 2–5.

Co když budu chtít domluvenou schůzku zrušit?

V případě, že se nemůžete dostavit na smluvenou schůzku, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Při pozdějším zrušení schůzky účtuje EKS cenu dvouhodinové konzultace.

Mám potíže s kolegou na pracovišti. Spadá tento problém do kariérového poradenství?

Hlavním tématem, na které se zaměřujeme, je vaše seberealizace. Tedy co a jak dělat, abych v tom byl šťastný. A to se netýká pouze výběru povolání, ale také nejrůznějších situací, které nás v práci potkávají. Jak řešit konflikty s podřízenými či se šéfem? Jak to všechno sladit? Jak si umět říct o vyšší plat? Jak říci ne kolegovi, který mě zatěžuje svými úkoly? A co moje životní a osobní vize? Jak plánovat a jak si stanovovat životní cíle? Co dělat, abych jich dosáhl? A jak se vůbec rozhodovat? Tato a mnohá další témata řeší kariérový koučink a poradenství. Pokud si nejste jistí svým tématem, zavolejte některé z našich kariérových kouček. Rádi vám poradíme.

Mohu přijít se svým dítětem?

Kariérový koučink nabízíme také dětem, které se rozhodují, kam na školu, a mladým lidem, kteří přemýšlejí, kam směřovat svou kariéru. Pokud jste rodiče, můžete je k nám doprovodit a krátce s námi pohovořit. Při setkání s malými a mladými klienty jsme ale raději sami. Dáváme jim tak příležitost se zcela nezávisle zamyslet nad svými silnými stránkami, touhami, ale také obavami a případnými bariérami, které hrají při rozhodování o budoucnosti roli.

Můžeme si objednat kariérový koučink do firmy?

Ano, nabízíme individuální kariérový koučink v rámci rozvoje zaměstnanců či podpory při jejich odchodu (tzv. outplacement) a stejně tak i skupinové kariérové poradenství pro týmy. Společně umíme vytvořit rozvojové a podpůrné prostředí, kde se každý dozví, v čem vyniká a jak své silné stránky uplatnit lépe. Pro zakázky na míru, prosím, kontaktujte Martina Petráše link.

Chci se objednat na konzultaci

Zaujala vás naše nabídka? Chcete se o ní dozvědět více nebo si rovnou domluvit schůzku? Dejte nám o tom vědět, ozveme se vám.