Kurzy pro pedagogy (šablony DVPP)

Hledáte vzdělávání v rámci šablon? Využijte možnosti účastnit se akreditovaného kurzu od organizace, která je českou jedničkou v oblasti kariérového poradenství!

 

Nabízíme kurzy financovatelné v rámci projektů Šablony I a Šablony II, které mají za cíl podpořit další vzdělávání pedagogický pracovníků mateřských a základních škol a také školských zařízení pro zájmové vzdělávání (střediska volného času, družiny a školní kluby). Najdete u nás školení kariérového poradenství a osobnostně profesního rozvoje v rozsahu 8, 16, 24, 40 a 80 vyučovacích hodin. Většinu našich kurzů nabízíme prezenčně či online dle aktuální epidemiologické situace. V případě prezenčních kurzů si na ně prosím přineste doklad o negativním testu na COVID-19, prodělaném onemocnění či dokončeném očkování.

 

Zastupujete celou školu či jinou vzdělávací organizaci? Jakýkoliv kurz z nabídky vám rádi připravíme na míru. Kontaktujte nás.

 

Proč EKS?
  • všechny kurzy jsou akreditované MŠMT v rámci DVPP
  • využíváme prestižní švýcarskou metodu mapování kompetencí CH-Q a mezinárodní standard CDI
  • jsme několikanásobní držitelé Národní ceny kariérového poradenství z let 2012, 2013, 2014, 2017, 2019 a 2021
  • jsme autorizovanou osobou v rámci českého standardu NSK
  • podle našich metodických příruček pracují poradci po celé ČR
  • vyučujeme zážitkovou formou a školení u nás vás bude bavit
Komu jsou kurzy určeny?
  • učitelům, vychovatelům, lektorům
  • dalším pedagogickým pracovníkům
  • kariérovým poradcům nebo těm, kteří se jimi chtějí stát
  • všem zájemcům o kariérové poradenství a osobní rozvoj
AKTUÁLNĚ VYPSANÉ KURZY
Jak kurzy probíhají?

Kurzy jsou kombinací teorie s praxí. Vše, co se v kurzu probírá, si sami na místě vyzkoušíte. A pokud o to stojíte, získáte i zpětnou vazbu na to, jak vám to jde.

Jaká je kapacita kurzů?

Maximální kapacita kurzu je 12 osob. Je to proto, aby byl dostatek prostoru pro nácvik, zpětnou vazbu a také diskuzi a sdílení mezi účastníky a účastnicemi kurzů. Lektor či lektorka se v takto velké skupině může v rámci možností věnovat každému i individuálně.

Co si z kurzu odnesu?

Kurzy jsou zaměřeny do praxe. Odnesete si proto praktické tipy a rady, „jak na to“. Rovněž dostanete pracovní materiály a info listy. Absolventi a absolventky také získají certifikát o účasti.

Kde se kurzy konají?

Ve většině případů kurzy probíhají v školicí místnosti EKS. Ta je vybavena širokou paletou lektorských pomůcek, včetně interaktivní dotykové tabule. Školicí místnost se nachází v prostorách EKS na adrese Bubenská 47, Praha 7 – je tedy dobře dostupná jak metrem, tramvají, případně vlakem. Budou- li k výuce využity jiné prostory, včas vás o tom budeme informovat.

Jak se můžu přihlásit?

Na kurzy se nejsnáze přihlásíte přes naše webové stránky. U každého kurzu, který si vyberete, můžete vyplnit jednoduchý formulář. Vaše registrace bude vzápětí potvrzena z kanceláře EKS spolu s doprovodnými informacemi, týkajícími se vámi vybraného kurzu.

Dostanu na kurzu občerstvení?

V ceně kurzovného je drobné občerstvení, tedy káva, voda, čaj, ovoce a sušenky. V rámci kurzu je hodinová obědová pauza. V rozmezí 5 minut pěší chůze od lektorské místnosti najdete bohatý výběr restaurací i rychlých občerstvení.

I want to book a consultation

Are you interested? Do you want to know more or make an appointment? Let us know, we'll get back to you.